Wersja językowa:
PL | EN

Kancelaria Prawna Skarbiec

Kariera w Kancelarii Prawnej Skarbiec

Zespół

Kancelaria Prawna Skarbiec to przede wszystkim Praktyka Prawa Cywilnego i Gospodarczego, Praktyka Międzynarodowego Planowania Podatkowego oraz Praktyka Prawa Podatkowego.

Aneta Czarnecka-Teuchmann
radca prawny

R.pr. Aneta Czarnecka-Teuchmann jest kierownikiem Praktyki Międzynarodowego Planowania Podatkowego w Kancelarii Prawnej Skarbiec, specjalizującej się w ochronie majątku, doradztwie strategicznym dla biznesu oraz zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi. Wcześniej pracowała jako radca prawny i kierownik działu prawnokorporacyjnego w Blackstones oraz Kancelarii Prawniczej Kamiński&Partners.

Aneta Czarnecka-Teuchmann jest odpowiedzialna za jakość doradztwa prawnego oraz rozwój oferty produktowej Kancelarii. Specjalizuje się w prawie handlowym, cywilnym i korporacyjnym oraz podatkowym planowaniu międzynarodowym.

Jest radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych OIRP w Warszawie oraz absolwentką prawa w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie.

Zdaniem r.pr. Roberta Nogackiego – właściciela Kancelarii Prawnej Skarbiec – wieloletnie doświadczenie Anety Czarneckiej-Teuchmann pozwoli na ugruntowanie know-how z zakresu obsługi prawnej spółek zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Aneta Czarnecka-Teuchmann zarządza obecnie sześcioosobowym zespołem prawników. Główne specjalizacje Praktyki Międzynarodowego Planowania Podatkowego to rejestracja i obsługa zagranicznych spółek prawa handlowego oraz innych struktur korporacyjnych, doradztwo podatkowe i private banking za granicą.

Paweł Chmielowiec
adwokat

Adw. Paweł Chmielowiec (wpis na listę nr WAW/Adw/7806) od sierpnia 2018 kieruje Praktyką Prawa Podatkowego w Kancelarii Prawnej Skarbiec. Jest ekspertem w dziedzinie kontroli podatkowych i celno-skarbowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w organach podatkowych i skarbowych, gdzie specjalizował się w prowadzeniu postepowań karnych skarbowych i kontrolach podatkowych w podatku VAT. Od 4 lat, specjalizuje się także w doradztwie prawno–podatkowym dla przedsiębiorstw.

W Kancelarii Prawnej Skarbiec adw. Paweł Chmielowiec rozpoczynał karierę zawodową, jako młodszy prawnik. Pracując pod okiem bardziej doświadczonych kolegów, przez lata zdobył doświadczenie i wiedzę niezbędną do samodzielnego prowadzenia spraw Klientów Kancelarii. Z czasem stał się Ich profesjonalnym pełnomocnikiem w sporach z fiskusem, zarówno na etapie przedsądowym, jak również w sądach. Przez lata pracy w Kancelarii, ukończył również aplikację adwokacką oraz zdał egzamin zawodowy.

Swój zespół zbudował z prawników – specjalistów z doświadczeniem w pracy w organach podatkowych, skarbowych i celnych.

W opinii r.pr. Roberta Nogackiego – właściciela Kancelarii Prawnej Skarbiec – mec. Paweł Chmielowiec jest doskonałym przykładem na to, jak sprawnie i umiejętnie zarządzana Kancelaria Prawna może przyciągnąć i zatrzymać w swoich szeregach tak zdolnych, ambitnych i pracowitych prawników. Zdobyte doświadczenie oraz osobiste predyspozycje, czynią z mec. Chmielowca najlepszego kandydata na szefa Praktyki Doradztwa Podatkowego oraz eksperta ds. zarządzania sytuacjami kryzysowymi.

Agnieszka Seredyńska
doradca podatkowy

W kwietniu 2018 r. do zespołu Kancelarii Prawnej Skarbiec dołączyła Doradca podatkowy Agnieszka Seredyńska. Specjalistka z zakresu międzynarodowego planowania podatkowego, fuzji i przejęć, specjalizująca się w obszarze prawa handlowego i podatkowego. Od 14 lat związana z branżą prawną. W Kancelarii pełni funkcję Of Counsel.

Jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Prawa i Administracji. W styczniu 2009 roku uzyskała tytuł Doradcy Podatkowego (wpis na listę nr 11119). W czasie swojej kariery zawodowej pracowała przez przeszło 5 lat w wiodącej firmie doradztwa podatkowego Grant Thornton w Poznaniu, a następnie w Warszawie rok dla KPMG TAX oraz prawie 7 lat w Ernst&Young Doradztwo Podatkowe, piastując stanowiska Seniorskie i Managerskie w Departamentach podatkowych. Jest osobą z silnym poczuciem odpowiedzialności oraz wysoce rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi.

Zdaniem r.pr. Roberta Nogackiego – właściciela Kancelarii Prawnej Skarbiec – wieloletnie doświadczenie pani Agnieszki Seredyńskiej w obszarze prawa podatkowego wzbogaci Zespół Kancelarii o nowe spojrzenie na problemy podatkowe naszych Klientów i pozwoli zabezpieczyć jeszcze lepiej Ich interesy w tym zakresie. W dobie dynamicznie zmieniających się przepisów podatkowych, braku precyzyjnej legislacji, orzecznictwa sądów i praktyki fiskusa, krytyczne podejście do analizy przepisów i trzeźwe (wynikające z praktyki) spojrzenie na problem podatkowy, stanowi klucz do zapewnienia bezpieczeństwa biznesu.

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Prawna Skarbiec
ul. Maciejki 13, 02-181 Warszawa
Adres e-mail:
Telefon:

Informujemy, że kontaktując się z nami, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych: imienia i nazwiska, firmy, adresu e-mail, adresu zamieszkania, adresu siedziby, numeru telefonu, w celach marketingowych, ofertowych i promocyjnych dotyczących usług oferowanych przez Kancelarię i podmioty powiązane.

Home & Market Laur Eksperta World Tax BCC Gazeta Prawna Gentleman Gazeta Finansowa Rising Stars 2013 Rzetelna Firma Home & Market Overseas Agent Rising Stars 2012