Wersja językowa:
PL | EN

Kancelaria Prawna Skarbiec

Kariera w Kancelarii Prawnej Skarbiec

Zespół

Kancelaria Prawna Skarbiec to przede wszystkim Praktyka Prawa Cywilnego i Gospodarczego, Praktyka Międzynarodowego Planowania Podatkowego oraz Praktyka Prawa Podatkowego.

Paweł Chmielowiec
adwokat

Adw. Paweł Chmielowiec (wpis na listę nr WAW/Adw/7806) od sierpnia 2018 kieruje Praktyką Prawa Podatkowego w Kancelarii Prawnej Skarbiec. Jest ekspertem w dziedzinie kontroli podatkowych i celno-skarbowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w organach podatkowych i skarbowych, gdzie specjalizował się w prowadzeniu postępowań karnych skarbowych i kontrolach podatkowych w podatku VAT. Od 4 lat specjalizuje się także w doradztwie prawno–podatkowym dla przedsiębiorstw.

W Kancelarii Prawnej Skarbiec adw. Paweł Chmielowiec rozpoczynał karierę zawodową jako młodszy prawnik. Pracując pod okiem bardziej doświadczonych kolegów przez lata zdobył doświadczenie i wiedzę niezbędną do samodzielnego prowadzenia spraw Klientów Kancelarii. Z czasem stał się Ich profesjonalnym pełnomocnikiem w sporach z fiskusem, zarówno na etapie przedsądowym, jak również w sądach. Przez lata pracy w Kancelarii ukończył również aplikację adwokacką oraz zdał egzamin zawodowy.

Swój zespół zbudował z prawników – specjalistów z doświadczeniem w pracy w organach podatkowych, skarbowych i celnych.

W opinii r.pr. Roberta Nogackiego – właściciela Kancelarii Prawnej Skarbiec – mec. Paweł Chmielowiec jest doskonałym przykładem na to, jak sprawnie i umiejętnie zarządzana Kancelaria Prawna może przyciągnąć i zatrzymać w swoich szeregach tak zdolnych, ambitnych i pracowitych prawników. Zdobyte doświadczenie oraz osobiste predyspozycje, czynią z mec. Chmielowca najlepszego kandydata na szefa Praktyki Doradztwa Podatkowego oraz eksperta ds. zarządzania sytuacjami kryzysowymi.

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Prawna Skarbiec
ul. Maciejki 13, 02-181 Warszawa
Adres e-mail:
Telefon:

Informujemy, że kontaktując się z nami, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych: imienia i nazwiska, firmy, adresu e-mail, adresu zamieszkania, adresu siedziby, numeru telefonu, w celach marketingowych, ofertowych i promocyjnych dotyczących usług oferowanych przez Kancelarię i podmioty powiązane.

Home & Market Laur Eksperta Leaders in Law BCC Gazeta Prawna Gentleman Gazeta Finansowa Rising Stars 2013 Rzetelna Firma Home & Market Overseas Agent Rising Stars 2012