Wersja językowa:
PL | EN

Kancelaria Prawna Skarbiec

Publikacje

Kancelaria Prawna SKARBIEC

październik 2008

Udział w programie dotyczącym funduszy inwestycyjnych TV Biznes
 
Co w przypadku śmierci kredytobiorcy? Portal Money.pl
Chociaż spadek kojarzy nam się głównie z korzyściami, to warto pamiętać, że w rzeczywistości obejmuje on nie tylko prawa, ale również obowiązki zmarłego. Dotyczy to także obowiązków kontraktowych, albowiem śmierć jednej ze stron umowy nie prowadzi do automatycznego rozwiązania istniejących stosunków zobowiązaniowych. Dlatego też zanim przyjmiemy spadek należy przeanalizować i zweryfikować jego stan. W szczególności warto sprawdzić, czy spadkodawca przed śmiercią zaciągał jakieś zobowiązania, które w chwili jego śmierci nie zostały w pełni spłacone m.in. kredyty, pożyczki.
 
 
Pozytywne rady na trudne czasy Portal Bankier.pl
Tak poważne turbulencje na światowych rynkach finansowych, jakie ostatnio obserwujemy  są czymś co przytrafia się raz na kilkadziesiąt lat. O tym jak silne to zjawisko niech świadczy to, że w kilka tygodni zmiotło cały niegdyś potężny sektor samodzielnej bankowości inwestycyjnej. Sprawiają one, że każdy rozsądny posiadacz oszczędności powinien zastanowić się na ile wpłyną one na jego własną sytuację finansową. A to, że wpłyną w ten lub inny sposób i nie znikną długo z centrum uwagi światowej opinii społecznej i polityków to jedna z niewielu rzeczy, których możemy być obecnie pewni.
 
Odpowiedzialność cywilna menadżerów za działania spółki TVN CNBC Biznes
 

 

>>>WCZEŚNIEJSZE
publikacje Kancelarii

Publikacje tematyczne związane z działem

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Prawna Skarbiec
ul. Maciejki 13, 02-181 Warszawa
Adres e-mail:
Telefon:

Informujemy, że kontaktując się z nami, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych: imienia i nazwiska, firmy, adresu e-mail, adresu zamieszkania, adresu siedziby, numeru telefonu, w celach marketingowych, ofertowych i promocyjnych dotyczących usług oferowanych przez Kancelarię i podmioty powiązane.

Home & Market World Tax BCC Gazeta Prawna Gentleman Gazeta Finansowa Rising Stars 2013 Rzetelna Firma Home & Market Overseas Agent Rising Stars 2012