Biuro rachunkowe Skarbiec Corporate Services

Zarządzany przez Agnieszkę Stachurską zespół ekspertów tworzących biuro rachunkowe Skarbiec Corporate Services we współpracy z doświadczonymi doradcami podatkowymi Kancelarii Prawnej Skarbiec oferuje holistyczne wsparcie przedsiębiorców.  Nasza oferta obejmuje doradztwo przy wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez efektywne zaplanowanie i zarządzanie procesami finansowo-księgowymi, po kompleksowy outsourcing usług księgowych i kadrowo-płacowych. Podejście 360 to gwarancja długofalowej minimalizacji kosztów prowadzenia przedsiębiorstw.

 

Biuro rachunkowe – Kompleksowe usługi księgowe

 

W ramach outsorsingu usług księgowych, biuro rachunkowe Skarbiec Corporate Services, działając w imieniu naszych klientów realizujemy wszelkie obowiązki podatkowe (JPK, CIT, PIT, rejestracja VAT i rozliczanie VAT) i sprawozdawcze takie jak raportowanie do GUS czy NBP. Przejmujemy i profesjonalnie prowadzimy kontakty z Urzędami Skarbowymi czy ZUS. Nie tylko przeprowadzamy audyty podatkowe np. w zakresie poprawności rozliczeń VAT, czy ksiąg rachunkowych i identyfikujemy potencjalne zagrożenia, ale przede wszystkim proponujemy i dostarczamy skuteczne rozwiązania redukujące ryzyka finansowe i podatkowe.

 

Rozliczanie kryptowalut

 

Naszą domeną są także rozliczenia transakcji dokonywanych w kryptowalutach dla klientów indywidualnych i spółek oraz rozliczenia dochodów uzyskanych za granicą. Działając we współpracy z naszym doświadczonym zespołem prawników, posiadającym wiedzę i umiejętności, aby skutecznie doradzać w tych specjalistycznych dziedzinach, zapewniamy naszym klientom spokój umysłu i pewność, że ich transakcje i dochody są właściwie zarządzane i rozliczane. Bez względu na złożoność sytuacji prawnej, jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom i zapewnić naszym klientom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

 

Outsourcing usług księgowych i kadrowo-płacowych

 

Zespół HR SCS oferuje pełen zakres usług poczynając od doradztwa w zakresie wyboru formy zatrudnienia w warunkach Polskiego Ładu, wsparcia przy zatrudnieniu pracownika, przygotowywanie umów i dokumentów wewnętrznych, poprzez bieżącą obsługę kadrową i naliczanie wynagrodzeń, aż po rozliczenie listy płac i raportowanie. Przeprowadzamy także audyty HR, dzięki którym trafnie wskazujemy ryzyka oraz rekomendujemy i wdrażamy działania i procedury naprawcze.