Paweł Chmielowiec – adwokat w Kancelarii Prawnej Skarbiec

Paweł Chmielowiec

 

Adwokat (wpis na listę nr WAW/Adw/7806), manager Zespołu Doradztwa Podatkowego. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

Od sierpnia 2018 kieruje Praktyką Prawa Podatkowego w Kancelarii Prawnej Skarbiec, a w 2021 roku został wspólnikiem i komplementariuszem Kancelarii.

Jest ekspertem w dziedzinie kontroli podatkowych i celno-skarbowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w organach podatkowych i skarbowych, gdzie specjalizował się w prowadzeniu postępowań karnych skarbowych i kontrolach podatkowych w podatku VAT. Od 6 lat specjalizuje się także w doradztwie prawno–podatkowym dla przedsiębiorstw.

Karierę zawodową w Kancelarii Prawnej Skarbiec rozpoczynał jako młodszy prawnik. Pracując pod okiem bardziej doświadczonych kolegów przez lata zdobył doświadczenie i wiedzę niezbędną do samodzielnego prowadzenia spraw Klientów Kancelarii.

Z czasem stał się Ich profesjonalnym pełnomocnikiem w sporach z fiskusem, zarówno na etapie przedsądowym, jak również w sądach. Przez lata pracy w Kancelarii ukończył również aplikację adwokacką i zdał egzamin zawodowy.

Swój zespół zbudował z prawników – specjalistów z doświadczeniem w pracy w organach podatkowych, skarbowych i celnych.

W opinii r.pr. Roberta Nogackiego – współwłaściciela Kancelarii Prawnej Skarbiec – mec. Paweł Chmielowiec jest doskonałym przykładem na to, jak sprawnie i umiejętnie zarządzana Kancelaria Prawna może przyciągnąć i zatrzymać w swoich szeregach tak zdolnych, ambitnych i pracowitych prawników.

Zdobyte doświadczenie oraz osobiste predyspozycje, czynią z mec. Chmielowca najlepszego kandydata na szefa Praktyki Doradztwa Podatkowego oraz eksperta ds. zarządzania sytuacjami kryzysowymi.