Obsługa prawna w formie abonamentu

 

Obsługa prawna w formie abonamentu to usługa, na która nie każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić. Dla wielu właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych i członków zarządów małych spółek kapitałowych, stworzenie własnego działu prawnego w firmie, czy choćby zatrudnienie dedykowanego prawnika jest nadmiernym obciążeniem finansowym. Nie zawsze również taka forma korzystania z pomocy prawnej jest uzasadniona merytorycznie i ekonomicznie.

Jednak prowadzenie biznesu bez żadnego wsparcia prawnego lub w oparciu o doraźne doradztwo – wyłącznie w sytuacjach wymagających konsultacji radcy prawnego lub adwokata, jest ryzykowne i często następuje zbyt późno.

 

Stałe doradztwo prawne – biznesowa konieczność

 

Bez względu na okoliczności, wszystkim przedsiębiorcom, którzy nie mają ciągłego dostępu do wiedzy prawniczej, Kancelaria Prawna Skarbiec oferuje możliwość skorzystania ze stałego wsparcia i doradztwa prawnego w formie abonamentu, oferując dostęp do usług prawnych zarezerwowanych do tej pory wyłącznie dla dużych przedsiębiorstw.

 

Nasza oferta

 

Obsługa prawna w formie abonamentu w Kancelarii Prawnej Skarbiec:

  • dedykowany radca prawny lub adwokat;
  • priorytetowa obsługa spraw;
  • bezpośredni kontakt z dedykowanym prawnikiem w dni robocze oraz (w uzasadnionych przypadkach) w soboty i święta;
  • konsultacje ad hoc bez konieczności umawiania się przez Sekretariat Kancelarii;
  • dowolna forma konsultacji prawnych nawet tego samego dnia – telefonicznie, osobiście, online;
  • możliwość umocowania dedykowanego prawnika na podstawie pełnomocnictwa ogólnego lub szczególnego;
  • zastępstwo prawne i procesowe na miejscu oraz w terenie;
  • ustanowienie substytucji w razie kolizji terminów;
  • nadzór nad realizowanymi zleceniami sprawowany przez jednego ze wspólników Kancelarii.

 

Ryzyko zdarzeń gospodarczych, a wsparcie prawne

 

Powierzenie obsługi prawnej przedsiębiorstwa doświadczonym radcom prawnym lub adwokatom Kancelarii Prawnej Skarbiec gwarantuje, przede wszystkim, ważność zdarzeń gospodarczych z udziałem spółki lub jednoosobowej działalności gospodarczej. W sposób znaczący minimalizuje także ryzyko prawne prowadzenia działalności i, w pewnych okolicznościach, może uchronić osoby fizyczne przed konsekwencjami ich działań na gruncie Kodeksu karnego skarbowego, Kodeksu Karnego czy Kodeksu cywilnego.

Chronimy naszych Klientów przed szkodliwymi działaniami konkurencji, reprezentujemy Ich w sporach z kontrahentami w sprawach gospodarczych i cywilnych na wszystkich polach i we wszystkich instancjach. Jesteśmy nie tylko doradcami prawnymi. Sami również prowadzimy własne przedsiębiorstwa sprawując nad nimi kontrolę i reprezentując je na zewnątrz.

Koszt obsługi prawnej w formie abonamentu zaczyna się już od 1 000 złotych netto miesięcznie i obejmuje wszystkie powyżej wymienione usługi.