Wersja językowa:
PL | EN

Kancelaria Prawna Skarbiec

Kancelaria Prawna Skarbiec | Doradztwo Strategiczne | Family Office

Przewagi konkurencyjne

Kancelaria Prawna Skarbiec to największa polska firma specjalizująca się w tworzeniu międzynarodowych struktur holdingowych. W tym zakresie firma wspiera zarządzanie prawie 1 000 spółek, fundacji i trustów oraz innych wehikułów korporacyjnych, położonych w ponad 50 krajach i terytoriach. Łączna wartość aktywów tych struktur wynosi obecnie ponad 2,5 miliarda złotych i stale rośnie.

Jesteśmy wiarygodni

Na polskim rynku działa wiele firm pośredniczących w rejestracji spółek zagranicznych. Z reguły są to podmioty skrywające się za anonimową skrytką P.O. Box, których tożsamość i kompetencje trudno zweryfikować.

Kancelaria Prawna Skarbiec jest, w przeciwieństwie do takich przedsiębiorstw, legalnie działającą, polską firmą prawniczą prowadzoną przez licencjonowanego radcę prawnego, mecenasa Roberta Nogackiego.

Siedziba Kancelarii znajduje się w Warszawie. Firma posiada również oddziały na Malcie oraz na Cyprze.

Rygorystycznie chronimy poufność

Wszelkie działania podejmowane przez Kancelarię w ramach współpracy z Klientem są obwarowane rygorystyczną, ścisłą tajemnicą zawodową radcy prawnego. Nasi Klienci mogą mieć więc pewność, że zarówno w czasie trwania współpracy, jak i po jej zakończeniu, wszelkie poufne, wrażliwe dane przekazane Kancelarii będą chronione i właściwie zabezpieczone.

Działamy zawsze zgodnie z prawem

Stale śledzimy zmiany w prawie polskim i międzynarodowym, aby mieć pewność, że świadczone przez nas usługi nie naruszają żadnych przepisów. Proponowane przez nas rozwiązania są zawsze sprawdzane w praktyce i w pełni legalne.

Nasze usługi są unikalne i „szyte na miarę”

Usługi, które świadczymy, wykraczają daleko poza tradycyjnie rozumiane doradztwo prawne i podatkowe. Struktury, które oferujemy naszym Klientom to o wiele więcej niż tylko spółki zagraniczne – są to rozwiązania zaprojektowane indywidualnie, w odpowiedzi na potrzeby Klienta i w taki sposób, aby funkcjonowały sprawnie i zgodnie z prawem. Dbamy również o to, aby zarządzanie takimi konstrukcjami było możliwe zdalnie z Polski (lub dowolnego miejsca na świecie) i nie nastręczało problemów oraz dodatkowych kosztów. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za stronę administracyjną oraz bieżące doradztwo strategiczne.

Mamy wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 10 lat. W tym czasie zgromadziliśmy unikalny know-how i stworzyliśmy oraz sprawdziliśmy w praktyce wiele autorskich rozwiązań.

Poznaj pełną ofertę

Aby zapoznać się ze szczegółowymi ofertami naszych usług, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Kancelarią. Dane kontaktowe znajdują się na dole strony oraz w zakładce Kontakt.

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Prawna Skarbiec
ul. Maciejki 13, 02-181 Warszawa
Adres e-mail:
Telefon:

Informujemy, że kontaktując się z nami, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych: imienia i nazwiska, firmy, adresu e-mail, adresu zamieszkania, adresu siedziby, numeru telefonu, w celach marketingowych, ofertowych i promocyjnych dotyczących usług oferowanych przez Kancelarię i podmioty powiązane.

Home & Market Leaders in Law BCC Gazeta Prawna Gentleman Gazeta Finansowa Rising Stars 2013 Rzetelna Firma Home & Market Overseas Agent Rising Stars 2012