O nas

 

Kancelaria Prawna Skarbiec to jedna z największych firm doradczych w Polsce według rankingu Dziennika Gazety Prawnej z 2023 r. Jesteśmy obecni w czołowych mediach i prasie, jako wiodąca firma, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klientów w obszarze prowadzenia działalności gospodarczej.

 

O nas

Nasza reputacja opiera się na solidnym doświadczeniu i szerokiej wiedzy, które wykorzystujemy, aby wspierać w wyborze optymalnych rozwiązań biznesowych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zakres świadczonych usług nie ogranicza się wyłączenie na kwestiach prawnych i formalnych – stajemy na bieżąco u boku naszych Klientów, pomagając im w efektywnym zarządzaniu spółkami prawa handlowego. Niezależnie od potrzeb, zapewniamy kompleksowe rozwiązania na każdym etapie działalności.

 

Wiarygodność

 

Na polskim rynku działa wiele firm pośredniczących w rejestracji spółek zagranicznych. Z reguły są to podmioty skrywające się za anonimową skrytką P.O. Box, których tożsamość i kompetencje trudno zweryfikować. Kancelaria Prawna Skarbiec jest, w przeciwieństwie do takich przedsiębiorstw, legalnie działającą, polską firmą prawniczą prowadzoną przez licencjonowanego radcę prawnego, mecenasa Roberta Nogackiego. Siedziba Kancelarii znajduje się w Warszawie. Firma posiada również oddziały na Malcie oraz na Cyprze.

 

Ochrona poufności

 

Wszelkie działania podejmowane przez Kancelarię w ramach współpracy z Klientem są obwarowane rygorystyczną, ścisłą tajemnicą zawodową radcy prawnego. Nasi Klienci mogą mieć więc pewność, że zarówno w czasie trwania współpracy, jak i po jej zakończeniu, wszelkie poufne, wrażliwe dane przekazane Kancelarii będą chronione i właściwie zabezpieczone.

 

Zawsze zgodnie z prawem

 

Stale śledzimy zmiany w prawie polskim i międzynarodowym, aby mieć pewność, że świadczone przez nas usługi nie naruszają żadnych przepisów. Proponowane przez nas rozwiązania są zawsze sprawdzane w praktyce i w pełni legalne.

 

Unikalne usługi „szyte na miarę”

 

Usługi, które świadczymy, wykraczają daleko poza tradycyjnie rozumiane doradztwo prawne i podatkowe. Struktury, które oferujemy naszym Klientom to o wiele więcej niż tylko spółki zagraniczne – są to rozwiązania zaprojektowane indywidualnie, w odpowiedzi na potrzeby Klienta i w taki sposób, aby funkcjonowały sprawnie i zgodnie z prawem. Dbamy również o to, aby zarządzanie takimi konstrukcjami było możliwe zdalnie z Polski (lub dowolnego miejsca na świecie) i nie nastręczało problemów oraz dodatkowych kosztów. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za stronę administracyjną oraz bieżące doradztwo strategiczne.

 

Wieloletnie doświadczenie

 

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 10 lat. W tym czasie zgromadziliśmy unikalny know-how i stworzyliśmy oraz sprawdziliśmy w praktyce wiele autorskich rozwiązań.

 

 Oferta

 

Aby zapoznać się ze szczegółowymi ofertami naszych usług, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Kancelarią. Dane kontaktowe znajdują się na dole strony oraz w zakładce Kontakt.