Prawo

 

Usługi, które oferujemy wykraczają poza sztampowe doradztwo prawne. Klienci szukają u nas przede wszystkim wsparcia w długofalowym planowaniu strategicznym dla swoich firm i zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi.

 

Usługi doradztwa prawnego

 

Duża część naszych klientów to osoby których dorobek życia jest zagrożony przez bezprawne działania administracji państwowej, przedsiębiorcy, którym nagle wypowiedziano umowy kredytowe, utracili płynność, zostali oszukani przez nieuczciwych kontrahentów, wspólników. Jesteśmy w stanie zaoferować im bardzo unikatowe usługi, począwszy od zmiany rezydencji podatkowej, a skończywszy na zaawansowanych usługach z zakresu wywiadu i kontrwywiadu gospodarczego.

Z uwagi na specyfikę usług, które oferujemy naszym klientom, są one w dużej mierze oparte na zaufaniu klientów nie tylko do naszej wiedzy i doświadczenia, ale przede wszystkim do naszej rzetelności i uczciwości.

Klienci rozmawiają z nami o sprawach, o których nigdy nie powiedzieliby swojemu firmowemu prawnikowi i w pierwszej kolejności oczekują od nas poczucia, że wiedza którą powierzają jest w dobrych rękach. Ponadto, do tematu selekcji klientów podchodzimy bardzo ostrożnie i staramy się, aby unikatowe możliwości, które oferujemy nie były nadużywane do podejmowania wątpliwych prawnie działań.

 

Prawo i obszary praktyki

 

Kancelaria Prawna Skarbiec oferuje profesjonalne doradztwo w sferze stosunków gospodarczych. Staramy się doradzać Państwu na wszystkich etapach transakcji, jak również na bieżąco monitorować sposób wykonania przygotowanych przez nas umów.

Szeroka specjalizacja Kancelarii Prawnej Skarbiec gwarantuje kompleksowe potraktowanie Państwa sprawy. Nasze zainteresowania obejmują wszystkie dziedziny prawa w których specjalizuje się większość dużych kancelarii sieciowych, zaś to co nas wyróżnia to indywidualne podejście do Państwa spraw.

 

Bitcoiny – nowość w ofercie

 

Nowość w nasze ofercie: doradztwo prawne i podatkowe w związku z transakcjami bitcoin.