Robert Nogacki – radca prawny w Kancelarii Prawnej Skarbiec

Robert Nogacki

 

Radca Prawny (wpis na listę nr WA-9026). Założyciel i Partner Zarządzający Kancelarii Prawnej Skarbiec. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza oraz studia podyplomowe z zakresu prawa europejskiego na UKSW w Warszawie.

Jest prawnikiem dedykowanym oraz odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą. Doskonale rozumie biznes i jego otoczenie. Doradza, ale przede wszystkim szuka rozwiązań. Obsługę prawną swoich firm powierzają mu zarówno przedsiębiorcy uwzględniani w rankingach magazynu Forbes jak również ambitni założyciele start-up’ów.

To jeden z najczęściej przywoływanych w polskiej prasie specjalistów z zakresu prawa gospodarczego i podatkowego. Regularnie publikuje w największych tytułach ogólnopolskich:

Według tygodnika „Wprost” „mec. Robert Nogacki jest jednym z najlepszych ekspertów z zakresu bezprawia urzędniczego”. Współautor książki „Bezpieczeństwo współczesnej firmy”, nagrodzonej III miejscem w konkursie na najlepszą książkę ekonomiczno-biznesową Economicus 2017 na Warszawskich Targach Książki w kategorii Najlepszy poradnik ekonomiczno-biznesowy.

Laureat wielu prestiżowych nagród przyznawanych zarówno w Polsce jak i za granicą – m.in.: Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu – nagrody przyznawanej przez Business Centre Club, tytułu The Lawyer International – w ramach zestawienia International Tax Planning Law Firm of the Year in Poland, Medalu Europejskiego (w latach 2015, 2016, 2017, 2018) – przyznawanego przez BCC oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny z siedzibą w Brukseli.