Medal Europejski dla Kancelarii Prawnej Skarbiec

 

Kancelaria Prawna Skarbiec otrzymała Medal Europejski – prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli.

Dnia 10 czerwca 2015 r. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie, odbyła się uroczystość wręczenia Medali Europejskich. W tegorocznej XXVI edycji wydarzenia, Kancelaria Prawna Skarbiec otrzymała Medal Europejski za najwyższej jakości usługi doradztwa prawnego, innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów przedsiębiorców oraz wyjątkową dbałość o bezpieczeństwo biznesu i respektowanie prawa do wolności i swobody obywatelskiej w tym zakresie.

Doceniono odwagę w podejmowaniu się spraw trudnych, których skala i skomplikowanie wymagają wybitnej wiedzy eksperckiej z zakresu prawa polskiego i międzynarodowego oraz determinację w obronie interesów przedsiębiorców zarówno w relacjach B2B jak i w trudnych sporach z aparatem państwowym. Swoim werdyktem Kapituła Medalu Europejskiego wyróżniła zarówno usługi międzynarodowego planowania podatkowego, zarządzania kryzysowego jak również, unikalną na polskim rynku, usługę reprezentacji przedsiębiorców w postępowaniach dot. zwrotu VAT.

 

Medal Europejski – informacje o nagrodzie

 

Medal Europejski jest nagrodą przyznawaną corocznie przez Business Center Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli w celu prezentacji usług, które wyróżniają się szczególną jakością oraz innowacyjnością, i jednocześnie odpowiadają najwyższym europejskim standardom. Nominowana usługa spełnia wymagane prawem normy oraz posiada odpowiednie licencje i patenty. Przy wyborze laureatów Medalu Europejskiego istotna jest pozytywna ocena dynamiki firmy oraz zdobyte nagrody i certyfikaty.

Przyznanie naszej Kancelarii Medalu Europejskiego utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się kancelarii prawnych nie tylko w Polsce ale i w Europie. Przyjęta przez nas strategia oferowania najwyższej jakości usług opartych na wyjątkowo rzetelnym podejściu do każdej prowadzonej przez nas sprawy, przynosi oczekiwane efekty i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Dla nas najważniejszy jest interes naszych Klientów oraz bezpieczeństwo prowadzonego przez Nich biznesu. Dlatego stale wprowadzamy do oferty innowacyjne rozwiązania. Dowodem na to jest fakt, że do cieszącej się dużą popularnością optymalizacji podatkowej, dołączyliśmy w 2015 r. usługi związane ze zwrotem nadwyżki VAT naliczonego nad należnym.

Dzięki temu, dziś zapewniamy naszym Klientom kompleksową reprezentację przed organami ścigania i sądami administracyjnymi, oferując Im profesjonalne doradztwo w zakresie sporów z aparatem skarbowym oraz nadzór nad działaniami urzędników przeciągających postępowania dot. zwrotu VAT.

Organizatorem i gospodarzem wydarzenia był Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych (reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE) i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli. BCC jest największą w kraju organizacją biznesową. Do BCC należy 2500 osób i firm. Członkowie BCC, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 23 lożach regionalnych na terenie całej Polski.

Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż: międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, uczelnie wyższe i kancelarie prawne. Medal Europejski, jest zwieńczeniem niekomercyjnego, ogólnopolskiego przedsięwzięcia, którego celem jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, pobudzenie zainteresowania wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców oraz zainteresowanie konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej Laureatami Medalu Europejskiego.