Wersja językowa:
PL | EN

Kancelaria Prawna Skarbiec

Doradztwo prawne

Fuzje i przejęcia

Kancelaria Prawna Skarbiec oferuje wsparcie w procesie fuzji i przejęć przedsięwzięć gospodarczych (Merger & Acquisition).

 

Fuzje i przejęcia

W zakres usług Kancelarii Prawnej Skarbiec wchodzi m.in. opracowanie modeli i struktury transakcji łączeniowych, obejmujących:

  • dzierżawę przedsiębiorstwa należącego do innej spółki albo jego zorganizowanej części;
  • sprzedaż/nabycie przedsiębiorstwa albo jego zorganizowanej części;
  • łączenie spółek (połączenie przez przejęcie, połączenie przez zawiązanie nowej spółki), w tym rozważanie możliwości fuzji transgranicznej;
  • przejęcie przedsięwzięcia poprzez podział spółki (podział przez przejęcie, podział przez przejęcie i zawiązanie nowej spółki, podział przez wydzielenie).


W ramach transakcji przejęcia przedsięwzięć gospodarczych Kancelaria Prawna Skarbiec oferuje wsparcie przy takich procesach jak:

  • wykupy lewarowane (Leveraged Buy Out - LBO);
  • wykupy menedżerskie (Management Buy Out - MBO / Management Buy In - MBI).

Publikacje tematyczne związane z działem

 

Materiały z tego działu dostępne są w dziale publikacje. Zapraszamy.

 

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Prawna Skarbiec
ul. Maciejki 13, 02-181 Warszawa
Adres e-mail:
Telefon:

Informujemy, że kontaktując się z nami, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych: imienia i nazwiska, firmy, adresu e-mail, adresu zamieszkania, adresu siedziby, numeru telefonu, w celach marketingowych, ofertowych i promocyjnych dotyczących usług oferowanych przez Kancelarię i podmioty powiązane.

Home & Market World Tax BCC Gazeta Prawna Gentleman Gazeta Finansowa Rising Stars 2013 Rzetelna Firma Home & Market Overseas Agent Rising Stars 2012