Grupa Skarbiec w gronie 40 największych firm doradczych w Polsce

Grupa Skarbiec w gronie 40 największych firm doradczych w Polsce

2023-11-23

 

Warszawska Grupa Kancelarii Prawnych Skarbiec została wyróżniona jako jedna z 40 największych firm doradztwa podatkowego, prawnego i biznesowego w Polsce w rankingu Warsaw Business Journal. Ranking bazuje na zestawieniu przygotowywanym przez Dziennik Gazetę Prawną i Rzeczpospolitą. 

 

Grupę Kancelarii Prawnych Skarbiec wskazano wśród 40 największych firm doradztwa podatkowego w Polsce, obok takich firm jak Deloittle, EY, KMPG, PwC, czy Grant Thornton. Kancelaria zarządzana przez radcę prawnego Roberta Nogackiego, obecna na polskim rynku od 15 lat, ma  ugruntowaną pozycję, dysponuje szerokim portfolio klientów krajowych i zagranicznych, i posiada wiedzę prawną, podatkową i biznesową niezbędną do realizacji doradztwa 360 – czyli pełnej obsługi prawno-podatkowo-finansowej przedsiębiorców. Autorzy rankingu wzięli też pod uwagę wielkości firmy, przychody i zakres działalności, a także zadowolenie klientów z usług.

Jak informuje Warsaw Busienss Journal firmy doradcze stały się wyjątkowo cenione na rynku ze względu na zwiększone ryzyko prawne, trudny krajobraz gospodarczy, silną presję inflacyjną i stłumiony popyt krajowy.  W obliczu zawirowań gospodarczych, zmieniających się przepisów i niepewności geopolitycznej polskie firmy zmagają się z zawiłościami Polskiego Ładu, SLIM VAT, czy wdrażanego Krajowego Systemu e-Faktur. W tych okolicznościach przedsiębiorcy coraz częściej poszukują solidnego doradztwa biznesowego i podatkowego. A to przekłada się na lepsze wyniki firm doradczych. Trzydzieści dwie firmy z czterdziestu z listy rankingowej zwiększyły swoje przychody z usług doradczych w latach 2021-2022. Co ciekawe, aż 25% firm odnotowało dwucyfrowy wzrost w tym okresie.

Wynik rankingu Warsaw Busienss Journal to kolejne wyróżnienie Grupy Kancelarii Prawnych Skarbiec. Wcześniej zyskała ona rekomendację prestiżowego przewodnika po firmach podatkowych World TAX. Posiada też tytuł Rzetelna Firma i Global Law Experts. W 2023 roku Grupa Skarbiec została wyróżniona w niezależnym rankingu Dziennika Gazety Prawnej jako jedna z największych firm doradztwa podatkowego w Polsce. Kancelaria Prawna Skarbiec, specjalizuje się w doradztwie prawnym, podatkowym oraz strategicznym dla przedsiębiorców.

 

Kancelaria Prawna Skarbiec