Kancelaria Prawna Skarbiec wśród największych firm doradztwa podatkowego

Kancelaria Prawna Skarbiec wśród największych firm doradztwa podatkowego

2024-03-26

 

Kancelaria Prawna Skarbiec, specjalizująca się w doradztwie strategicznym, prawnym i podatkowym dla przedsiębiorców ponownie znalazła się wśród największych firm doradztwa podatkowego w Polsce według niezależnego rankingu Dziennika Gazety Prawnej.

 

Kancelaria Prawna Skarbiec, zakwalifikowana do grupy firm doradczych zatrudniających do 20 osób z uprawnieniami, w kategorii osiągniętych przychodów zajęła wysokie 13 miejsce w rankingu. To sukces założonej przez Roberta Nogackiego w 2006 roku kancelarii, która swój zeszłoroczny wynik w tej kategorii poprawiła o 7 oczek.

W zestawieniu największych firm doradztwa podatkowego w Polsce pod względem liczby pracowników merytorycznych Kancelaria Prawna Skarbiec znalazła się w swojej kategorii na 33 miejscu.

Ranking Dziennika Gazety Prawnej, bazując na twardych danych, jest zestawieniem wysoce obiektywnym, niezależnym, o niekomercyjnym charakterze. Kapituła jury składa się z redaktorów i dziennikarzy DGP, którzy oceniając poszczególne kancelarie biorą pod uwagę obiektywne dane i osiągnięcia kancelarii w całej Polsce.

To już XVIII Ranking Firm Doradztwa Podatkowego organizowany przez DGP. Uczestnicy, podzieleni na 5 kategorii: wielka czwórka, firmy zatrudniające ponad 50 osób z uprawnieniami (doradcy podatkowi, radcy prawni, adwokaci, biegli rewidenci), zatrudniające od 21 do 50 osób z uprawnieniami, zatrudniające do 20 osób z uprawnieniami, oraz od 0 do 2 osób z uprawnieniami. Oceniani są w tym roku według dwóch kryteriów liczbowych: a) przychody od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 r. oraz d) liczba doradców podatkowych, radców prawnych, adwokatów, biegłych rewidentów oraz pozostałych pracowników merytorycznych zajmujących się obsługą w zakresie doradztwa podatkowego, którzy nie posiadają uprawnień do doradztwa podatkowego.