Wersja językowa:
PL | EN

Kancelaria Prawna Skarbiec

Publikacje

Sprawa dla reportera

Kancelaria Prawna Skarbiec PLUS Robert Nogacki sp.k.

Minister przyjrzy się aferze WGI Parkiet

Na rachunkach Wachovia Securities ma znajdować się część majątku WGI Consulting, spółki zależnej WGI DM. Nie wykluczamy, że prokuratura amerykańska zwolni wierzycielom te środki. Po 2 latach od upadłości wierzyciele odzyskali ok 30 milionów złotych w postaci rekompensat wypłaconych przez KDPW.

Reklamy funduszy inwestycyjnych
TVN CNBC Biznes

 

 

 

Magia złotego kruszcu Kurier Finansowy,
Portal Bankier.pl, Twoja Firma

Jak powiedział kiedyś lord Rees Mogg „kłamać zdarza się rządom, bankierom, a czasem nawet audytorom. Tylko złoto mówi prawdę". Dzieje się tak ponieważ złote krugerrandy, bieliki czy dukaty stanowią uniwersalnie akceptowaną i prawie niezniszczalną formę inwestycji, która – w przeciwieństwie do pieniądza papierowego – nie ulega łatwo manipulacji ze strony rządów, banków centralnych bądź instytucji finansowych. Złoto nie poddaje się inflacji, a w czasie kryzysów i zawirowań politycznych tylko zyskuje na wartości. Pieniądz papierowy, który sto lat temu opuścił drukarnie mennic carskich czy kajzerowskich ma dziś wartość czysto kolekcjonerską – natomiast złote aureusy, bite dwa tysiące lat temu przez rzymskie mennice, poza wszelkimi innymi walorami, zachowują po dziś dzień także realną siłę nabywczą. Osoby, które decydują się na inwestycje w złoto, muszą jednak borykać się z niebagatelnym problemem technicznym odnośnie wypracowania w miarę bezpiecznej formuły partycypowania we wzroście wartości kruszcu.

Sprawa dla reportera – Warszawska Grupa Inwestycyjna TVP 1

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Prawna Skarbiec
ul. Maciejki 13, 02-181 Warszawa
Adres e-mail:
Telefon:

Informujemy, że kontaktując się z nami, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych: imienia i nazwiska, firmy, adresu e-mail, adresu zamieszkania, adresu siedziby, numeru telefonu, w celach marketingowych, ofertowych i promocyjnych dotyczących usług oferowanych przez Kancelarię i podmioty powiązane.

Home & Market Laur Eksperta Leaders in Law BCC Gazeta Prawna Gentleman Gazeta Finansowa Rising Stars 2013 Rzetelna Firma Home & Market Overseas Agent Rising Stars 2012