Wersja językowa:
PL | EN

Kancelaria Prawna Skarbiec

Doradztwo prawne

Oferta dla przesiębiorców

Klientom biznesowym Kancelaria Prawna Skarbiec jest w stanie zaoferować unikatowej jakości usługi, zarówno przy rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z działalnością gospodarczą, jak i przy obsłudze najbardziej skomplikowanych transakcji bądź sporów.

 

Prawnik kluczowym elementem w firmie

Praktyka życia gospodarczego pokazuje, że warto korzystać z fachowej pomocy prawnika przed podjęciem każdej decyzji o istotnym znaczeniu gospodarczym dla firmy. W szczególności dopełnienie tego obowiązku jest wskazane przed:

  • zawarciem umowy długoterminowej albo umowy nietypowej bądź umowy której przedmiot jest znacznej wartości,
  • rozwiązaniem z pracownikiem stosunku pracy bez wypowiedzenia,
  • odmową uznania zgłoszonych roszczeń,
  • postępowaniami przed organami orzekającymi lub sądami,
  • zawiadomieniem organu powołanego do ścigania przestępstw o stwierdzeniu przestępstwa ściganego z urzędu lub na wniosek,
  • innymi sprawami skomplikowanymi pod względem prawnym, takimi jak zwolnienia grupowe, restrukturyzacja zadłużenia, czy też rozważanie przesłanek do ogłoszenia upadłości.

Jesteśmy jedyną Kancelarią Prawną w Polsce, która może zapewnić swoim klientom także systematyczne i profesjonalne wsparcie medialne, między innymi dzięki stałej współpracy z Portalem Skarbiec.

Stale współpracujemy także z Instytutem Edukacji Konsumentów na Rynku Kapitałowym, będącym opiniotwórczą organizacją społeczną. Wspólnymi siłami docieramy do opinii społecznej z rzetelnymi i obiektywnymi informacjami na temat naszych klientów i ich problemów.

Zachęcamy do lektury dalszych informacji na temat Kancelarii oraz na temat naszych specjalizacji.

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Prawna Skarbiec
ul. Maciejki 13, 02-181 Warszawa
Adres e-mail:
Telefon:

Informujemy, że kontaktując się z nami, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych: imienia i nazwiska, firmy, adresu e-mail, adresu zamieszkania, adresu siedziby, numeru telefonu, w celach marketingowych, ofertowych i promocyjnych dotyczących usług oferowanych przez Kancelarię i podmioty powiązane.

Home & Market Laur Eksperta Leaders in Law BCC Gazeta Prawna Gentleman Gazeta Finansowa Rising Stars 2013 Rzetelna Firma Home & Market Overseas Agent Rising Stars 2012